Ładowanie...
warsztat

„Twórcy światła” – stwórz oryginalne świece z suszonymi roślinami. Niestety, na 17.03 brak już miejsc. Nie zwlekaj, zarezerwuj miejsce w kolejnym terminie – 21.04.

Naucz się tworzyć wyjątkowe rękodzieło pełne światła i zarabiaj na swojej pasji!

Przynosi spokój i radość, poprawia samopoczucie, zachwyca… Światło jest wiernym towarzyszem naszej codzienności. Jeśli, podobnie jak ja, kochasz jego ciepło i różnorodność, możesz zostać Twórcą Światła:). Potrzebne jest do tego bogactwo, które masz w sobie i moje umiejętności, którymi podzielę się z Tobą podczas warsztatów…

NA WARSZTATACH:

– poznasz różne sposoby – jak wykonać piękne, oryginalne świece z suszonymi roślinami
– nauczysz się kreatywnego spojrzenia na proces twórczy, które zaoszczędzi Twój czas, pieniądze i przyniesie wiele satysfakcji
– poznasz tajniki suszenia roślin
– własnoręcznie stworzysz 2 świece i lampion z zatopionymi wewnątrz suszonymi roślinami
– dowiesz się więcej o materii twórczej – parafinie i poznasz mity oraz fakty związane z używaniem świec parafinowych, by otaczać się tylko tym, co nie jest szkodliwe
– świece zapachowe – wspaniałość czy przekleństwo – poznasz moje doświadczenia z dodawaniem zapachów do świec i dowiesz się dlaczego w moim domu nigdy nie używam świec zapachowych
– jeśli „złapiesz bakcyla” światłotworzenia (co wielce prawdopodobne), podzielę się z Tobą informacjami, gdzie najlepiej nabywać wysokiej jakości produkty do produkcji świec, w niskich cenach
– wszelkie narzędzia i materiały zawarte są w cenie warsztatów.

Serdecznie zapraszam!

Cena warsztatów: 330 zł (gwarancją rezerwacji miejsca na warsztatach jest wysłanie zgłoszenia chęci uczestnictwa oraz wpłata zaliczki w wysokości 200 zł na konto Synchronii).

Uwaga! Jeśli jesteś w pierwszym trymestrze ciąży, uczestnictwo w tych warsztatach nie jest zalecane.

Jagoda Szczepańska

Warsztaty u Ciebie to jedna z najlepszych rzeczy jaka mogła mnie spotkać w ubiegłym roku. Tegorocznej wiośnie przyglądam się zdecydowanie inaczej niż rok temu. Widzę tyle cudownych rzeczy na wyciągnięcie ręki. Nie mogę przejść obojętnie koło stokrotki czy innej roślince. Cieszę się drobnostkami, na które wcześniej nie zwracałam tak uwagi. Na warsztatach spotkałam ciepło, spokój i radość. tworzenia. Szukałam dla siebie zajęcia, które pozwoli mi się chociaż w jakimś % spełnić. Dobrze trafiłam. Dziękuję.

Małgorzata Dutkiewicz

Zainspirowałaś mnie gdy czytałam artykuł o Tobie w gazecie. Po Twoich warsztatach robienia mydełek i świec jeszcze bardziej przekonałam się że chcę mieć na mojej agroturystyce maksymalnie jak najwięcej rzeczy i produktów ekologicznych. Doświadczyłam wolności tego co robię, radości z tworzenia i mega zadowolenia z efektów.Dziękuję.

Agnieszka Rogaczewska-Foryś

Warsztat "Twórcy światła" to niesamowite przeżycie. Wiedza przekazywana przez Hanię okazuje się przystępna a wskazówki inspirują do eksplorowania granic własnej wyobraźni. Pogodna natura prowadzącej i pozytywna aura pracowni Synchronia pozwalają odnaleźć w sobie twórczego ducha i całkiem sprawnego rzemieślnika. Własnoręcznie zrobiona świeca nie tylko przynosi dobrą energię miejscu, w którym się ją postawi, ale i wzbudza prawdziwą radość serca u jej autora.

Informacje organizacyjne

Warsztaty odbędą się 17.03.2018 r., w godz.10-16. Na ten termin brak już miejsc. Zarezerwuj miejsce w kolejnym terminie – 21.04.
Cena warsztatów – 330 zł/os. Jeśli uczestniczysz także w warsztatach techniki mozaikowej 18.03, za oba warsztaty zapłacisz 600 zł.

Gwarancją miejsca na warsztatach jest wcześniejsza wpłata zaliczki za warsztaty 200 zł/warsztat, na konto Synchronii z podaniem nazwy i terminu warsztatów: MBank 60 1140 2017 0000 4002 0305 4780, Hanna Sobkowska, Synchronia Czasoprzestrzeń Inspiracji, 64-115 Wilkowice, ul. Mleczna 2. Wszystkie materiały zawarte są w cenie warsztatów. Serdecznie zapraszam!

Zapisz się na zajęcia

Miejsce