warsztat

„Królestwo zmysłów” – Twoje ekskluzywne, naturalne SPA

Warsztat ekokosmetyczny w najbardziej ekskluzywnej formie? Bardzo proszę! 🙂

Jeśli marzysz o chwili spokoju, przyjemności i odpoczynku – te warsztaty odmienią Twoją codzienność. Sprawią, że kiedy tylko zechcesz, przeniesiesz się w zmysłowy świat bliskości i relaksu… Otworzą świat przyjemności, aromatów, piękna prosto z natury, które pokochasz i Ty i Twoi bliscy. To prawdziwy „balsam” dla ciała i duszy. Oddaj się świetnej zabawie i zdobądź cenne umiejętności. Przekonaj się jak niezwykłe rzeczy potrafisz stworzyć samodzielnie!

Uwaga: umiejętności zdobyte na warsztatach są silnie uzależniające 🙂

  • Czy wiesz, czym są świece do masażu? Dlaczego pomimo, że są takie drogie, zdobywają ogromną popularność w gabinetach SPA? Poznasz tajniki tworzenia tego ekskluzywnego i modnego produktu.
  • Wykonasz własną świecę do masażu, dostosowaną do potrzeb Twojej skóry. Samodzielnie skomponujesz do niej zapach.
  • Zobaczysz jak łatwo i szybko można stworzyć doskonałe pastylki do masażu o bajecznym zapachu czekolady, które zrelaksują i odżywią Twoją skórę.
  • Poznasz podstawowe zasady komponowania zapachów i przekonasz się, jaką ogromną rolę w tym procesie odgrywa Twoja intuicja. Stworzysz własne, ekskluzywne perfumy w olejku!
  • Aby Twoje SPA miało magiczny klimat – nauczysz się tworzyć naturalne świece z pszczelego wosku, które nie tylko rozświetlą przestrzeń, ale (korzystnie dla Twojego zdrowia) zjonizują ujemnie powietrze.
  • W ekskluzywnym SPA nie może zabraknąć otulającej ciało i ducha, ziołowej herbatki. Stworzysz ją samodzielnie by dopieszczała Twoje zmysły.

I jeszcze bonus: na tych warsztatach wykonasz także kąpielowe Pastylki Miłości z wonnymi olejkami eterycznymi, które działają jak afrodyzjak!

Ponadto:
– przekonasz się, że tworzenie ekskluzywnych ekokosmetyków nie musi być drogie, zobaczysz jak wiele naturalnych składników, z których możesz zrobić ekokosmetyki, już masz w swoim domu
– dowiesz się, dlaczego warto samemu robić domowe kosmetyki i gdzie nabywać dobrej jakości produkty do ich tworzenia
– poznasz moc ziół przydatnych w domowym SPA i olejków eterycznych. Dowiesz się jak łatwo przy ich pomocy możesz się zrelaksować albo dodać sobie energii.

Po warsztatach zabierzesz ze sobą własnoręcznie wykonane: świece do masażu, pastylki do masażu, pastylki do kąpieli, perfumy w olejku, świece z wosku pszczelego, ziołową herbatkę oraz wiele przydatnej wiedzy i ogrom radości!

Zapraszam wszystkich Miłośników przyjemności, natury, zdrowia i dobrej zabawy! Wszystkie materiały do tworzenia ekokosmetyków zawarte są w cenie warsztatu. Do produkcji ekokosmetyków będziemy używać naturalnych produktów wysokiej jakości.

Cena warsztatów: 600 zł (gwarancją rezerwacji miejsca na warsztatach jest wysłanie zgłoszenia chęci uczestnictwa oraz wpłata części kwoty –  w wysokości 200 zł na konto Synchronii).

Jadwiga Koźlik

Bardzo dziękuję Haniu, było świetnie! Odpoczęłam i dotknęłam alchemii!

Magdalena Mrozik

Profesjonalizm, wiedza, energia, zapach, przyjemność, piekno, satysfakcja, odpoczynek, oderwanie od codzienności, kreatywność, paaaassssjaaa, radość, motywacja, frajda, maksymalnie dobrze wykorzystany czas - takie są warsztaty z Hanią - i jeszcze.. trzeba się szybko zapisywać, bo miejsca topnieją w ciągu kilku godzin (ja w tym roku na festiwalowe kremowanie i świecowanie już się nie załapałam).

Agnieszka Świrska

Na warsztatach Hani Sobkowskiej zapominasz o czasie, obowiązkach, życiu codziennym i zagłębiasz się w świat cudownych zapachów, tajemniczych, lecz prostych receptur na cudownie relaksujące eko świece do masażu, sole do kąpieli z kozim mlekiem, musujące babeczki do wanny i zdrowe dla skóry kremy. A potem przenosisz te wszystkie receptury do swojego, mniej już - codziennego życia. Bo to, co obiecuje Hania w opisach swoich zajęć jest całkowicie prawdą - już nie masz ochoty na inne niż własne eko kosmetyki.