grupa-rozwojowa

„Autentyczność – Twoja siła”

Marzysz o harmonijnym życiu, w którym masz poczucie sensu tego, co robisz i potrafisz zachować równowagę w dbaniu o siebie oraz innych? Jeśli wolisz pokornie znosić życiowe niepowodzenia, narzekać albo „zakładać maski” robiąc dobrą minę do złej gry – szanuję Twój wybór. Jeśli jednak chcesz wziąć sprawy w swoje ręce i stać się swoim „sterem, żeglarzem i okrętem”, jeśli chcesz żyć i wyrażać siebie w sposób autentyczny – przyjdź na bezpłatne spotkanie organizacyjne i dołącz grupy rozwojowej.

Umów się (669890271) na bezpłatne spotkanie i dowiedz się więcej o zasadach, tematach i funkcjonowaniu grupy i wówczas wspólnie podejmiemy decyzję dotycząca naszej współpracy w ramach grupy rozwojowej.

Grupy rozwojowe w Synchronii prowadzę w duchu filozofii empatii – Nonviolent Communication M. Rosenberga – NVC, którą praktykuję od 10 lat oraz z wykorzystaniem elementów NLP, metod twórczych oraz narzędzi coachingowych.
Nie zależy mi, żeby nauczyć czegoś Twoją głowę… Moją intencją jest pomóc Ci odnaleźć ukryte w Twoim sercu, czasem zapomniane, czasem jeszcze nieuświadomione skarby – Twoje ważne potrzeby, wartości… bo jestem przekonana, że ich świadomość będzie wspierać Cię w codziennym życiu: w kontakcie z innymi i sobą samą/samym, w podejmowaniu decyzji, w dokonywaniu zmian.

Podczas spotkań grupy:

  • poznasz sposób patrzenia na świat, który łagodzi konflikty i daje klarowność – transformujący interpretację zdarzeń oraz nasze oceny i osądy w fakty
  • doświadczysz czym  jest autentyczność i przekonasz się, jak może wspierać nas w życiu codziennym w kontaktach z partnerem, dziećmi, przyjaciółmi i obcymi ludźmi
  • poznasz twórczą moc empatii – dowiesz się, jak patrzeć z empatią na siebie i innych, przekonasz się – jak niewielkie zmiany w sposobie postrzegania (świadomość uczuć i potrzeb) mogą wprowadzić wielką zmianę do Twojego życia
  • poznasz uzdrawiającą moc wdzięczności i przekonasz się, dlaczego ma tak wiele wspólnego z poczuciem szczęścia
  • spotkasz się z własną siłą twórczą, by zyskać klarowność w zrozumieniu i szczerym wyrażaniu siebie (swoich uczuć, potrzeb, próśb)
  • przekonasz się, jak „ekologicznie” dla siebie i innych wyrażać złość, niezadowolenie, gniew oraz jak „rozmawiać” z własnym wewnętrznym krytykiem, żeby jego słowa mogły Cię wspierać a nie ranić…
  • nauczysz się mówić „nie” i wyrażać krytykę w taki sposób, by budować własną siłę a jednocześnie szanować potrzeby innych.
    Zapraszam serdecznie!

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń i umów się na bezpłatne spotkanie organizacyjne: 669890271.

Szymon Mejza

Uczestnictwo w zajęciach dało mi ogromne wsparcie, ogromna moc tylu wspaniałych kobiet w jednym miejscu - to niesamowite. Dziekuje, że posłuchałem intuicji i znalazłem sie we własciwym czasie, miejscu i w twórczym srodowisku, gdzie się działy cuda. Czas poswiecony na zajęcia jest ogromną inwestycja w przyszłość. Dzieki naszym spotkaniom mogłem poznać i zrozumieć siebie. Panowie, Goraco polecam i zachęcam do uczestnitwa. Relacje damsko meskie juz nigdy nie bedą takie same jak przed zajeciami. Lepiej zrozumiecie kobiety, a i one bedą bogatsze o wasze potrzeby.

Aleksandra Nowaczyk

Wiara w siebie, którą umocniłam w Synchronii pozwoliła mi na milowy krok w moim życiu, którym było otwarcie własnego sklepu! Stworzyłam miejsce w którym kobiety będą czuły się ważne, wartościowe i piękne bo takie właśnie jesteśmy! Haniu, dziękuję za to, że dorzuciłaś kamyk do mojego ogródka, niechaj wszystko w nim kwitnie!

Ewelina Maćkowiak

Nie dałabym wiary, że relacje z ludźmi, własną decyzyjność,myślenie o sobie można tak szybko i radykalnie zmienić, gdybym tego nie doświadczyła... Własne schematy, które zasłaniały mi cały cudny, (choć grząski...) widok dookoła - prawdziwe życie - zaczęły padać. Teraz czuję się jak alpinista, który zdobył pierwszą górkę, a przed nim całe Himalaje, a potem... kosmos i następne planety. Arcycierpliwa superwomenko Haniu, dzięki za tę swoistą "wiwisekcję na moim mózgu", było warto.

Ewa Niemczal – psycholog, trener biznesu i rozwoju

Zajęcia dla grupy rozwojowej prowadzone są przez Hanię niezwykle profesjonalne, z ogromną uwagą na proces toczący się w grupie, z dużą dozą wyrażanej empatii i wsparcia, szczególnie w trudnych momentach dla uczestników. Podoba mi się otwartość i sposób rozwijania tematów w duchu porozumienia bez przemocy, a także to, że sama prowadząca, na osobistych przykładach, pokazuje grupie proces własnego rozwoju, czym staje się autentyczna i wiarygodna dla innych. Jestem wdzięczna, że mogę uczestniczyć w grupie rozwojowej i cały czas zagłębiać się w nieznane jeszcze obszary mego bogactwa duchowego. Dobrze być razem, a dawanie i branie współistnieje ze sobą nierozerwalnie. Dziękuję, Haniu, za iskrę, która inspiruje i inicjuje pracę nad własnym rozwojem.