warsztat

„Coś z niczego” – warsztaty techniki wire-wrapping

Kiedyś myślałam o sobie, jako o kobiecie mało kreatywnej, odtwórczej. Podziwiałam biżuterię i przedmioty użytkowe ze sklepów i wydawałam na nie niemałe pieniądze. Tak było do czasu, kiedy kawałek miedzianego druta wpadł w moje ręce… Dzięki temu kawałkowi miedzi uwierzyłam w siłę kreatywności. Teraz otaczają mnie przedmioty inne niż wszystkie, które sama tworzę. Jeśli chcesz, z radością nauczę tego także Ciebie. Przekonasz się, jaka pasja drzemie w „drutogięciu” i jak wiele niezwykłych rzeczy potrafią stworzyć Twoje ręce.

Na warsztatach:

  • dowiesz się na czym polega technika wire-wrapping i nauczysz się jej podstaw
  • dowiesz się, jakich rozmiarów drutów (miedzianych, srebrnych i innych) używać by stworzyć niespotykaną biżuterię, oryginalne zakładki do książek, świeczniki oraz inne przedmioty użytkowe
  • oswoisz się z narzędziami, które są niezbędne do tworzenia przedmiotów użytkowych z drutu
  • przekażę Ci znane mi „sztuczki”, które ułatwiają uzyskanie ciekawego efektu końcowego
  • poznasz sposoby „postarzania” miedzi, srebra
  • nauczysz się splotów i wygięć, na bazie których będziesz mogła stworzyć wszystko, co podpowie Ci Twoja wyobraźnia
  • stworzysz własny wisior, zakładkę do książki, kolczyki, jakich nie będzie miał nikt inny, lub zaprojektujesz i wykonasz niezwykły świecznik z miedzi i minerałów
  • dowiesz się, skąd niewielkim kosztem uzyskać materiały potrzebne do „drutogięcia”
  • przekonasz się, gdzie może zaprowadzić Cię Twoja intuicja.

Uwaga: „drutogięcie” jest techniką wysoce „zaraźliwą” – weź to pod uwagę decydując się na udział w tych warsztatach. 🙂 Cena warsztatów: 600 zł (warsztat trwa 7 h, w godz. 10-17). Gwarancją rezerwacji miejsca na warsztatach jest wysłanie zgłoszenia chęci uczestnictwa oraz uiszczenie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 200 zł na konto Synchronii).

Marta Kamińska

Prowadząca jest bardzo kochana i życzliwa, pomaga niesamowicie w trakcie warsztatów, pełna pasji i kreatywnej energii – widać, że lubi to, co robi. Bardzo polecam wszystkim! Warsztaty w grupie z drutogięcia były naprawdę kreatywne, spędzone w miłym towarzystwie, a efekty pracy uszczęśliwią na pewno niejedną osobę jako biżuteria czy inny druciany dodatek w ramach prezentu!

Daria Przewoźna

W Synchronii uczestniczyłam już w kilku warsztatach. Zawsze wracam tam z radością, zawsze uczę się czegoś nowego, poznaję kolejnych ciekawych ludzi z pasją. Zawsze jest tam twórczo, radośnie i pracowicie. To Hania Sobkowska nauczyła mnie, że w procesie twórczym cokolwiek robię jest to moje, nieporównywalne, piękne i radosne. Ostatnio przyprowadziłam na warsztaty swoją córkę, by uczyła się odważnie rozwijać swoje pasje tworzenia pięknych rzeczy i poznała interesujących ludzi.