warsztat

NOWY WARSZTAT! „Lampion Doskonały” – warsztat tworzenia zamkniętych lampionów z suszonymi roślinami

 • Uczestniczyłaś/eś w warsztatach „Twórcy Światła”, zachwyciły Cię lampiony i chcesz zrobić kolejny, jeszcze bardziej profesjonalny krok w kierunku ich tworzenia?
 • Tworzysz lampiony zamknięte, ale wciąż jeszcze pęknięcia, bąble, tunele, zacieki itp. nie pozwalają Ci okiełznać materii?
 • A może odnosisz się z rezerwą do palenia świec parafinowych a jednocześnie chcesz cieszyć się zjawiskowym efektem, jaki dają palące się świece z suszonymi roślinami?

Jeśli któreś z powyższych rezonuje Ci, zapraszam na mój nowy warsztat do Synchronii.
Stworzyłam go specjalnie dla miłośników lampionów, którzy myślą o zarabianiu na swoim rękodziele. Podczas tych warsztatów podzielę się z Tobą swoją bogatą, kilkunastoletnią wiedzą i doświadczeniem w zakresie tworzenia lampionów. Zdradzę Ci własne patenty i tajemnice, które sprawiają, że lampiony, które tworzę dla swojej marki  Green Dragonfly są nieskazitelne i zjawiskowe. Po tych warsztatach Twoje też będą takie.

Podczas warsztatów:

 • nauczysz się wykonywać zamknięte lampiony z parafiny lub naturalnego wosku, wykorzystując dwie techniki.
 • Dowiesz się, jakich parafin i wosków możemy używać do tworzenia lampionów zamkniętych.
 • Nauki ścisłe w służbie lampionu – dowiesz się, jak projektować i konstruować lampion, by zawsze pozostał bezpieczny i nie naraził Twoich klientów/bliskich na pożar w ich domu oraz jak wykorzystać proste zjawiska fizyczne, aby powierzchnia lampionu była gładka, pozbawiona pęcherzy powietrza. Dowiesz się, jak zapobiegać zapadnięciom w lampionie oraz pęknięciom.
 • Poznasz niezbędne narzędzia, które pozwolą Ci w łatwy sposób tworzyć we własnym domu/pracowni idealne lampiony.
 • Diabeł tkwi w szczegółach – podzielę się z Tobą swoją bogatą, kilkunastoletnią wiedzą i doświadczeniem w zakresie tworzenia lampionów. Zdradzę Ci własne patenty i tajemnice, które sprawiają, że moje lampiony są nieskazitelne i zjawiskowe. Od teraz Twoje też takie będą.
 • „Mac-gyveryzm” czy „profeska” – jakie korzyści i pułapki niesie ze sobą każda z dróg przy tworzeniu zamkniętych lampionów.
 • Lampion to nie świeca – dowiesz się, jakie – zakazane w świecach elementy i dodatki możesz śmiało użyć w lampionach.
 • Lubisz, jak pachnie? Dowiesz się, jak tworzyć lampiony pachnące i jednocześnie nieszkodliwe dla zdrowia.
 • Stworzysz tealighty, które będą rozświetlać Twój lampion 100% naturalnym światłem.
 • Gdy lampiony będą „dojrzewać”, nauczysz się ciekawych technik tworzenia zjawiskowych,  spersonalizowanych dodatków do lampionów.
  Podczas warsztatów wykonasz 2 zamknięte lampiony, dwoma różnymi technikami.
  Zapraszam Cię na wspólną przygodę!
  Warsztaty odbywają się w kameralnej grupie: 3 do 5 osób.

Cena warsztatów: 1200 zł
Warsztaty trwają od godz. 10,  maksymalnie do 18.
Gwarancją rezerwacji miejsca na warsztatach jest wysłanie zgłoszenia chęci uczestnictwa oraz wpłata opłaty rezerwacyjnej w wysokości 400 zł na konto Synchronii, w tytule wpisz datę i nazwę warsztatu.

Uwaga, jeśli chcesz otrzymać fakturę za te warsztaty, poproszę Cię o wpłatę całości kwoty za warsztat na konto Synchronii oraz przesłanie mailem danych do faktury.

Małgorzata Dutkiewicz

Zainspirowałaś mnie gdy czytałam artykuł o Tobie w gazecie. Po Twoich warsztatach robienia mydełek i świec jeszcze bardziej przekonałam się że chcę mieć na mojej agroturystyce maksymalnie jak najwięcej rzeczy i produktów ekologicznych. Doświadczyłam wolności tego co robię, radości z tworzenia i mega zadowolenia z efektów.Dziękuję.

Agnieszka Tułak

Byłam na dwóch warsztatach eko-kosmetycznych prowadzonych przez Hanię: kremowych i mydlanych. To co tam stworzyłyśmy, mówiąc nieskromnie, "robi wrażenie". Cudownie inspirujące zajęcia dla tych, którzy szukają powrotu do natury.. Dziękuję Haniu!

Ula Kaźmierczak

Warsztaty krok po kroku pomagają zbliżyć się do swojej intuicji i ją potraktować z szacunkiem. Rzeczy nabierają nowych kolorów i kształtów. Haniu, a dzięki Twojej energii niemożliwe staje się realne.