Synchronia

Synchronia to przestrzeń z historią i atmosferą…
Kiedy tu jesteś, czujesz się jak u siebie – lekko i swobodnie. Dbam o to. Tworząc pracownię rozwoju osobistego myślałam o realizacji moich pasji, urzeczywistnianiu planów, by zapraszać Cię do miejsca, które jest czymś więcej niż salą. Udało się. Synchronia pachnie ziołami, własnoręcznie pieczonym chlebem na zakwasie i ciastem. Osoby, które mam przyjemność tu gościć wzbogacają ją o fascynujące historie, twórcze odkrycia, niespodziewane metamorfozy. W Synchronii daję Ci to, co sama lubię dostawać: inspirację, bezpieczeństwo, piękno, swojski klimat… Jeśli przyjeżdżasz na warsztaty z innego miasta, możesz przenocować w tym wyjątkowym miejscu, poczuć, jak bije jego serce, odpocząć.
Tu, otoczeni aromatem olejków i ziół wspólnie tworzymy prawdziwe cuda: ekologiczne kosmetyki, łagodne, pielęgnacyjne mydełka, świece urzekające ciepłym blaskiem. Tu odbywają się ważne przemiany, spotykasz się z piękną stroną siebie – swoją autentycznością. Czas w Synchronii zwalnia, zatrzymuje się dla Ciebie – ale energia, która Cię napełni, sprawi, że zaczniesz działać na zwiększonych obrotach nie czując zmęczenia, tylko radość kreatywnej wolności.
Synchronia to nie tylko miejsce… To też sposób postrzegania świata – zmysłami. Zapraszam Cię do doświadczenia Synchronii…

Wyżykowska Maja

Wspaniałe miejsce z duszą!

Monika Bereszyńska

Synchronia - miejsce inspirujące, radosne, emanujące spokojem ducha, gdzie niemożliwe staje się możliwym. Daje wiarę we własne umiejętności, że jednak potrafię, ale bez udziału w Synchronii nigdy bym się tego nie dowiedziała. Miejsce pełne pozytywnej energii, to dzięki Tobie Haniu i ludziom, którzy tam przychodzą. Bez oceniania, bez krytyki, we własnym rytmie, z dobrym słowem i podaniem ręki w razie wątpliwości. Taka właśnie jest Synchronia.

Aneta Olejniczak-Mejza

Są miejsca, które zostają z nami na zawsze... Jest nim Synchronia. Jestem wdzięczna Założycielce i wszystkim Uczestnikom za to, czego mogłam doświadczyć na wielu warsztatach: za wszelkie słowa (także i te "mocne"), pomoc i empatie, chwile śmiechu, refleksji i twórczego szaleństwa. Za inspirację i wiarę. ...To miejsce otwiera oczy i serce... zmienia.

Jacenty Sajkowicz

Synonimy Synchronia i Hania dają niezapomniane wrażenia. Przy jakiejś tam okazji brałem udział w tworzeniu kremów i... nie tylko magiczny uśmiech Hani ale również żar i entuzjazm jej sprawił, że jestem oczarowany warsztatami.

Beata Raburska

Fantastyczne miejsce pełne pozytywnej energii. Odnalazłam w nim swoje dawno zagubione pasje i przypomniałam sobie jaką radość sprawia mi tworzenie. Jakbym na nowo odnalazła siebie. Hania stworzyła świat pełen zapachów, kolorów, życzliwości i twórczej magii, którym z radością z nami się dzieli i w ten sposób poprzez kreatywne działanie pozwala wszystkim odnaleźć kawałek ich własnej drogi szczęścia. Dziękuję Haniu