Ładowanie...
warsztat

„Sztuka mydlana” – poznaj mydło od najpiękniejszej i najzdrowszej strony

Czy ten warsztat jest o robieniu kolorowych mydełek zapachowych? Nie. Tego możesz nauczyć się oglądając pierwsze lepsze DIY w internecie… W Synchronii odkryjesz alchemię mydła. Zdradzę Ci jak tworzyć mydlane arcydzieła z naturalnych baz wykorzystując zapachy i kolory Natury. Nauczę Cię innego spojrzenia na świat, które sprawia, że rzeczy niedostępne stają się osiągalne a monotonny rytm codzienności zmienia się w pasję. Co powiesz na taką przygodę?

Podczas warsztatów:

  • nauczę Cię technik, które pozwolą Ci wykonać podczas warsztatów wybrane rodzaje artystycznych, pachnących mydełek rodem z natury, które będą piękniejsze i zdrowsze od tych, jakie oglądasz w mydlarniach (mydło cięte, babeczki mydlane, mydło na sznurze, mydełka-lody) – podczas warsztatów masz do wykorzystania aż około kilograma świetnej jakości bazy mydlanej, wolnej od  potencjalnie szkodliwych substancji, z której możesz wykonać przynajmniej 10 mydeł!
    Ponadto:
  • przekonasz się, że mydło, mydłu nie równe. Dowiesz się, czym jest mydło, czym różni się mydło, które tworzymy od mydeł ze sklepów i mydlarni. Nauczysz się czytać etykiety na sklepowych środkach do mycia, by wiedzieć, co służy a co nie służy Twojemu zdrowiu
  • dowiesz się więcej o sposobach pielęgnacji Twojej skóry. Czy mydło jest rozwiązaniem dobrym dla każdego rodzaju skóry? Z jakim „mydłem” najbardziej nam „do twarzy”? Dowiesz się jak wykonać „mydło”, które zadba o Twoją twarz
  • olejki eteryczne – czym są i jakie mają właściwości. Poznasz różnice pomiędzy olejkami eterycznymi i zapachowymi, dowiesz się, czym się kierować, by nie „kupić kota w worku”
  • przekonasz się jak wiele rzeczy z Twojego domu możesz wykorzystać przy wyrobie artystycznych mydełek, by uzyskać zachwycający efekt bez specjalnego inwestowania pieniędzy
  • nauczysz się, skąd czerpać naturalne kolory dla Twoich mydeł, bez używania sztucznych barwników.
    Zapraszam Cię na mydlaną przygodę!

Cena warsztatów: 330 zł (gwarancją rezerwacji miejsca na warsztatach jest wysłanie zgłoszenia chęci uczestnictwa oraz wpłata zaliczki w wysokości 200 zł na konto Synchronii). Uwaga! W tych warsztatach Uwaga – w tych warsztatach mogą uczestniczyć dzieci od 13 roku życia.

Uwaga! Jeśli jesteś w 1 trymestrze ciąży, nie powinnaś uczestniczyć w warsztatach ze względu na obecność olejków eterycznych (niektóre olejki eteryczne nie są wskazane dla kobiet w ciąży). Jeśli jesteś w późniejszej fazie ciąży, proszę, skonsultuj temat uczestnictwa ze swoim lekarzem.

Małgorzata Dutkiewicz

Zainspirowałaś mnie gdy czytałam artykuł o Tobie w gazecie. Po Twoich warsztatach robienia mydełek i świec jeszcze bardziej przekonałam się że chcę mieć na mojej agroturystyce maksymalnie jak najwięcej rzeczy i produktów ekologicznych. Doświadczyłam wolności tego co robię, radości z tworzenia i mega zadowolenia z efektów.Dziękuję.

Agnieszka Tułak

Byłam na dwóch warsztatach eko-kosmetycznych prowadzonych przez Hanię: kremowych i mydlanych. To co tam stworzyłyśmy, mówiąc nieskromnie, "robi wrażenie". Cudownie inspirujące zajęcia dla tych, którzy szukają powrotu do natury.. Dziękuję Haniu!

Ula Kaźmierczak

Warsztaty krok po kroku pomagają zbliżyć się do swojej intuicji i ją potraktować z szacunkiem. Rzeczy nabierają nowych kolorów i kształtów. Haniu, a dzięki Twojej energii niemożliwe staje się realne.