grupa-rozwojowa

„Twórcze popołudnia” – dwugodzinne spotkania z malowaniem

Czy zdarza Ci się pomyśleć o sobie, że nie jesteś wystarczająco dobra/dobry, by coś zrobić, mieć, osiągnąć? Z podziwem patrzysz na ludzi, którzy wierzą w siebie i swoje możliwości? Dołącz do naszej otwartej grupy rozwojowej z intuicyjnym malowaniem a staniesz się – jak oni…

Wystarczy obudzić swojego wewnętrznego Twórcę i nauczyć się korzystać z jego nieograniczonego potencjału. Tym właśnie zajmujemy się podczas spotkań rozwojowo-twórczej grupy intuicyjnego malowania.

Uczymy się:

  • czerpać radość z procesu a nie tylko z efektu
  • przyglądać się uważniej sobie, swoim potrzebom
  • podchodzić do siebie i świata ze zrozumieniem, zamiast z osądem, oceną
  • słuchać i ufać własnej intuicji
    Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy! Napisz lub zadzwoń: 669890271. Zajęcia grupy trwają 2 godziny i odbywają się raz w miesiącu. Każde zajęcia wymagają potwierdzenia uczestnictwa.

Cena zajęć – 40 zł.

Aleksandra Gwiździł

Po Twoich warsztatach otworzyły mi się oczy na świat zewnętrzny ale i także otworzyło się parę nie odkrytych "klapek" we mnie co pomaga mi doceniać siebie i nie mierzyć ludzi swoją miara bo nauczyłam się że każdy z nas jest inny, inaczej przeżywa pewne rzeczy i ma inne reakcje. Każdy ma w sobie coś wartościowego, co warto dostrzegać.

Anna Wojciewska

Ciekawość, zastrzyk energii, poczucie przynależności, nowe wyzwania... Dla mnie istotne jest to ze znalazłam miejsce i przestrzeń do tworzenia bo w domu trudno się zmobilizować.

Emilia Drobnik

Zawsze lubiłam malować, ale nigdy nie byłam zadowolona z moich obrazów. Mój "wewnętrzny krytyk" bardzo surowo oceniał moje prace. Na warsztatach wszystko stało się proste: nie oceniamy tego, co wychodzi spod pędzla, nie boj się więc eksperymentować z kolorami, strukturami czy technikami malowania. Daje mi to ogromną satysfakcję, radość i dostarcza twórczej energii. Haniu, dziękuję Ci bardzo za wspólny czas w Synchronii.