grupa-rozwojowa

„Intuicyjne wieczory” – dwugodzinne spotkania z malowaniem intuicyjnym

Intuicyjne malowanie zmieniło mi życie. To dzięki niemu stałam się później twórcą świec, biżuterii, ekokosmetyków, mydeł. Jednak nie zawsze czułam się wystarczająco dobra by tworzyć, a nawet jeśli tworzyłam, radość zabijał mi wewnętrzny krytyk: „inni są lepsi”. Moja wewnętrzna wolność narodziła się w dniu, gdy doświadczyłam intuicyjnego malowania. Jak to możliwe?

Intuicyjne malowanie:

 • uwolniło mnie z nieustającego stresu i napięcia, które wyzwalał we mnie lęk przed oceną
 • nauczyło zaufania do własnej intuicji i podążania za jej głosem
 • przekonało, że efekt jest tylko malutkim dodatkiem do skarbów płynących z procesu
 • sprawiło, że zaczęłam widzieć nowe możliwości w tym, co na pozór nie wyszło.

  Chciałabyś spróbować?

Czym jest Intuicyjne malowanie?

To niezwykły proces, który ma niewiele wspólnego z tradycyjnym malowaniem. Dlatego nieistotne są  Twoje umiejętności artystyczne, ważne jest tylko, czy chcesz spróbować… Czy pomyślałabyś kiedykolwiek, że brak umiejętności może być Twoim atutem? Może.

Tradycyjne malowanie często odzwierciedla świat zewnętrzny. Intuicyjne – jest odbiciem Twojej wewnętrznej przestrzeni, jej bogactwa. W tym procesie nie prowadzi Cię głowa. Tu prowadzi Cię intuicja. To ona porusza Twoją dłoń i pędzel. Z czasem stajesz się wolna, jak małe dziecko przed białą ścianą, które bierze kawałek węgla i wyrzuca na tą ścianą całą swoją radość, ciekawość… Ono nie zastanawia się, czy rysunek jest ładny, czy linie są odpowiednio proste, czy użyło właściwego koloru. To dziecko cieszy się procesem i całe nim jest.

Podczas intuicyjnego malowania uczymy się wolności od ocen, akceptacji tego, co przychodzi, doświadczania radości tworzenia. To nie tylko proces namalowania obrazu. To jedna z najpiękniejszych metod twórczego i osobistego rozwoju, która pozwala odkryć i zakochać się we własnym, wewnętrznym artyście.

Pomogę Ci w doświadczaniu tego magicznego stanu podczas „Intuicyjnych wieczorów” w Synchronii.

Zapraszam Cię do wspólnej przygody, w której obudzisz swojego wewnętrznego Twórcę i nauczysz się korzystać z jego nieograniczonego potencjału. Gdzie poczujesz, jakim skarbem jest pełna akceptacji wspólnota podobnych do Ciebie kobiet, cisza tworzenia i lekkość rozmów przy pachnącej, ziołowej herbacie.

Takie właśnie są spotkania rozwojowo-twórczej grupy intuicyjnego malowania.

Malując intuicyjnie nauczysz się:

 • czerpać radość z procesu a nie tylko z efektu
 • eksperymentować twórczo i myśleć niestandardowo  – bawić się kolorem, strukturą, narzędziami twórczymi, ciekawymi technikami
 • dogadywać się z wewnętrznym krytykiem i niwelować jego opór
 • poprawiać koncentrację i wchodzić w stan relaksacji
 • przyglądać się uważniej sobie, swoim potrzebom
 • ufać swoim możliwościom i wierzyć w umiejętności
 • podchodzić do siebie i świata ze zrozumieniem, zamiast z osądem, oceną
 • słuchać i ufać własnej intuicjiChcesz do nas dołączyć? Zapraszam. Napisz lub zadzwoń: 669890271. Zajęcia grupy trwają 2 godziny i odbywają się 2 razy w miesiącu, co 2 tygodnie, pierwsze spotkanie – 15.01. Przed każdymi zajęciami proszę o potwierdzenie uczestnictwa, żeby przygotować materiały dla wszystkich osób, które będą na zajęciach.

Cena zajęć – 150 zł.

Aleksandra Gwiździł

Po Twoich warsztatach otworzyły mi się oczy na świat zewnętrzny ale i także otworzyło się parę nie odkrytych "klapek" we mnie co pomaga mi doceniać siebie i nie mierzyć ludzi swoją miara bo nauczyłam się że każdy z nas jest inny, inaczej przeżywa pewne rzeczy i ma inne reakcje. Każdy ma w sobie coś wartościowego, co warto dostrzegać.

Anna Wojciewska

Ciekawość, zastrzyk energii, poczucie przynależności, nowe wyzwania... Dla mnie istotne jest to ze znalazłam miejsce i przestrzeń do tworzenia bo w domu trudno się zmobilizować.

Emilia Drobnik

Zawsze lubiłam malować, ale nigdy nie byłam zadowolona z moich obrazów. Mój "wewnętrzny krytyk" bardzo surowo oceniał moje prace. Na warsztatach wszystko stało się proste: nie oceniamy tego, co wychodzi spod pędzla, nie boj się więc eksperymentować z kolorami, strukturami czy technikami malowania. Daje mi to ogromną satysfakcję, radość i dostarcza twórczej energii. Haniu, dziękuję Ci bardzo za wspólny czas w Synchronii.