Współpracują z Synchronią

Iza Ziemińska

Jestem trenerką rozwoju osobistego, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Od wielu lat współpracuję z Synchronią i Dojrzewalnią. Wspieram innych w budowaniu postawy pewności siebie, odkrywaniu pasji i umiejętności, najczęściej zapomnianych lub po prostu nieuświadomionych. Ważnym obszarem moich poszukiwań jest kontakt z naturą oraz uważność na potrzeby własne i otoczenia, dlatego wspólnie z Hanną Sobkowską założycielką Synchronii prowadzę warsztaty tworzenia eko-kosmetyków i mydeł. Wiem, że kontakt z naturą sprzyja rozwojowi, doświadczyłam tego na własnej skórze i teraz dzielę się tym z innymi. Łączę wieloletnie doświadczenie zawodowe z umiejętnościami psychospołecznymi.
Z wykształcenia jestem anglistką i absolwentką Szkoły Trenerów Dojrzewalni Róż, Mistrzem Praktyk NLP. Prywatnie – żoną i mamą dwójki nastoletnich dzieci.

czytaj dalej

Katarzyna Kowalska

Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym, jednak chęć podarowania moim dzieciom (Tosi i Jeremiemu) tego, co uważam za najcenniejsze: wolności, inspiracji, poczucia siły – skłoniła mnie do ukończenia studiów z pedagogiki waldorfskiej. Od lat z radością i pasją szkolę nauczycieli, zachęcając ich do wprowadzania nieco innych – ciekawych metod nauczania, które inspirują do bycia w kontakcie ze sobą i z dziećmi (autorski projekt: Sztuka Edukacji).
Moje pasje łączą się z naturą. Kocham proste życie, zdrowe jedzenie, przedmioty tworzone własnymi rękami, które powstają z materiałów recyklingowych i tego, co daje mi natura. Jestem współzałożycielką prężnie działającej pracowni ceramicznej (Pracownia Pod Zieloną Kurą). We współpracy z Synchronią prowadzę warsztaty ekokosmetyczne, by dzielić się z innymi radością tworzenia i możliwościami wykorzystania skarbów natury w codziennym życiu.

czytaj dalej