warsztat

„Zdrowie… z przyjemnością”- pachnące ekokosmetyki do pielęgnacji ciała

Potrzebujesz błogiego relaksu?
Chcesz żyć bliżej Natury i czerpać z jej dobrodziejstw, by żyć świadomie i zdrowo?
Chcesz uwierzyć, że masz wyjątkowy talent twórczy?
Potrzebujesz więcej radości w życiu?

Jeśli choć na 1 z tych pytań odpowiedź brzmi „tak”… Ten warsztat jest dla Ciebie. Nie tylko po to byś nauczyła/nauczył się tworzyć ekskluzywne ekokosmetyki, jakie trudno znaleźć w sklepach. Ten warsztat jest po to, by podzielić się z Tobą moim spojrzeniem na świat, pokazać Ci, jak można niewiele inwestować, by mieć bardzo wiele. By poczuć i pielęgnować uczucia, które gubimy w codzienności: radość tworzenia, zadowolenie z siebie, dumę z pracy własnych rąk i wiarę we własne możliwości.
Uwaga: umiejętności zdobyte na warsztatach są silnie uzależniające. 🙂

Na warsztatach:

 • Wykonasz musujące, kolorowe i aromatyczne babeczki oraz kule do kąpieli, piękniejsze i zdrowsze niż te, które widzisz w sklepach.
 • Poznasz moc pachnącej, kwiatowej soli kąpielowej, dowiesz się, co sól ma wspólnego z „diabelskimi mocami” i dlaczego kąpiel z solą jest kojąca dla naszego ciała i ducha. Poznasz sól Epsom –  cudowne kryształki dla skóry i zdrowia!
 • Zajrzysz do świata peelingów, dowiesz się dlaczego warto je robić i które najlepiej Ci służą. Wykonasz własnoręcznie krem peelingujący do ciała, dostosowany do potrzeb Twojej skóry.
 • Dowiesz się, co w sklepowych balsamach i szminkach do ust „piszczy” oraz dlaczego „zjadanie” parafiny nie służy Twojemu zdrowiu. Nauczysz się tworzyć balsamy/błyszczyki do ust które nie zawierają szkodliwych substancji, za to bajecznie podkreślają kształt i kolor Twoich ust.
 • Zobaczysz jak łatwo i szybko można stworzyć doskonałe, pachnące masło do ciała, które odżywi Twoją skórę po każdej kąpieli.
 • Czy wiesz, co kładziesz codziennie pod swoje pachy? Dowiesz się, co czai się w sklepowych dezodorantach i dlaczego warto używać własnoręcznie zrobionego. Wykonasz swój zdrowy dezodorant.
 • Wykonasz własnoręcznie ziołowy szampon do włosów, który będzie pielęgnował łagodnie, bez podrażniania skóry. Dowiesz się, jakie środki myjące nam służą a jakich powinniśmy unikać jak ognia.
 • Bonus! Wykonasz doskonałą odżywkę z keratyną do Twoich włosów. Dowiesz się, co to są hydrolaty i do czego mogą się przydać, jak destylować je parą wodną w miedzianym alembiku i innymi, domowymi sposobami.
 • Dowiesz się, dlaczego warto samemu robić domowe kosmetyki i gdzie nabywać dobrej jakości produkty do ich tworzenia, skąd brać nieszkodliwe kolory i zapachy do Twoich ekokosmetyków. Zobaczysz, jakich – szkodliwych składników unikać w kosmetykach kupowanych w sklepach.
 • Poznasz uzdrawiającą moc niektórych ziół i olejków eterycznych, zdradzę Ci kilka sprawdzonych – zdrowych sposobów, jak z doskonałym efektem pozbywać się pryszczy, przeziębienia, czy uporczywego bólu gardła bez używania chemicznych medykamentów.
 • Po warsztatach zabierzesz ze sobą własnoręcznie wykonane: babeczki/kule kąpielowe, masełko do ciała, sól kąpielową, balsam lub błyszczyk do ust, peeling do ciała, szampon do włosów, zdrowy dezodorant, odżywkę do włosów oraz… Pasję tworzenia!
  Zapraszam wszystkie Miłośniczki i Miłośników przyjemności, Natury, zdrowia i dobrej zabawy!

Oczywiście wszystkie materiały i składniki zawarte są w cenie warsztatów. Do produkcji domowych kosmetyków będziemy używać naturalnych produktów wysokiej jakości. Warsztaty trwają 6 do 7 godzin, cena warsztatów: 600 zł (gwarancją rezerwacji miejsca na warsztatach jest wysłanie zgłoszenia chęci uczestnictwa oraz wpłata części kwoty – w wysokości 200 zł na konto Synchronii). Jeśli chcesz otrzymać fakturę za warsztaty, proszę Cię o wpłatę całości kwoty za warsztat po wysłaniu zgłoszenia oraz danych do faktury.

Barbara Opar

Haniu dziękuję za cudowny warsztat i dobrą energię Synchronii. Podczas warsztatów poznając tajniki przygotowywania naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała dzięki Twojej ciepłej, otwartej postawie mogłam doświadczyć cudownego uczucia tworzenia w zgodzie z intuicją. Jestem Ci bardzo wdzięczna. :)

Katarzyna Milewska

Fantastyczne, inspirujące warsztaty, które dają uczestniczkom dużo radości i satysfakcji oraz przyjemność obcowania z naturą, pięknymi kolorami.Wszystko naturalne, a co najważniejsze używane składniki są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy puścić wodze wyobraźni. Każda uczestniczka wychodziła z uśmiechem na twarzy. :) Haniu, dzięki za warsztaty i wszystkiego najlepszego.

Magda Masternak

Odkryłam ponownie radość tworzenia i wolność tworzenia, czegoś unikatowego dla siebie/dla kogoś, czegoś nie do podrobienia i wartościowego. I ta dziecięca radość nieobciążona żadnymi obawami. Jak podczas najlepszych zabaw z dzieciństwa.